• Športový deň

• V utorok 3. 9. 2024 sme boli síce v škole ešte len druhý deň, ale moc sme si v laviciach neposedeli. Vlastne len ráno, kedy sme si na triednických hodinách pripomenuli zásady školského poriadku. A potom sme vyrazili za pohybom. Bol totiž vyhlásený ŠPORTOVÝ DEŇ.

Každá trieda sa hýbala spôsobom sebe vlastným. Deviataci vyrazili na plavbu dračími loďami. Ôsmaci obsadili telocvičňu školy. Siedmaci, šiestaci, piataci, časť druhákov a štvrtákov zabrali futbalové ihrisko a priľahlé priestory. A naši najmladší spolužiaci sa hýbali v areáli školy.

Pohybu nikdy nie je dosť. Ani v takom teplom dni, ako bol tento utorok. Veď v laviciach sa ešte dosť nasedíme.....

• A už sme začali!

• V pondelok 2. 9. 2024 sme nastúpili na veľkú expedíciu nazvanú Školský rok 2024/2025.

Začali sme už tradične v kultúrnom dome, kde sa deťom prihovorila pani riaditeľka, pani zástupkyne
            i pán starosta. Bolo nás veľa, sotva sme sa do kultúrneho domu vošli.

Po ceste do školy sme vytvorili špalier, ktorým prešli naši prváci v sprievode rodičov. Slávnostne prešli
            školskou bránou. Tu ich pani riaditeľka pasovala za žiakov školy a pani učiteľky si ich odviedli do
            tried.Za žiakov školy boli pasovaní i naši noví spolužiaci z Mníchovej Lehoty.

Začali sme. A krok za krokom bude naša expedícia napredovať, aby sme sa o 10 mesiacov stretli
            v kultúrnom dome múdrejší, väčší a lepší.

Držte nám palce!!!!

• Nadpis